loading

O firmie Auto-Mróz Leszno Sp. z o.o.

Firma Auto – Mróz Leszno Sp. z o.o. w ramach dynamicznego rozwoju stała się Autoryzowanym Dealerem marki Opel. Nastąpiło to 1 sierpnia 2008 roku poprzez przejęcie firmy od dotychczasowego Dealera, firmy Grześkowiak Sp. z o.o. Od tego momentu firma działa pod nazwą Auto – Mróz Leszno Sp. z o.o.


Firma Auto – Mróz Leszno Sp. z o.o. wchodzi w skład Holdingu Mróz S.A. potentata na rynku krajowym w branży mięsnej oraz rolno – spożywczej, znanej nie tylko ze znakomitych wyrobów wędliniarskich, ale również ze sponsorowania pierwszej, zawodowej grupy kolarskiej Mróz, odnoszącej spektakularne sukcesy na trasach wielu wyścigów w kraju i zagranicą.


W branży motoryzacyjnej firma Auto – Mróz znana jest od 1998 roku. Właśnie w tym roku powstał nowy obiekt w Borku Wielkopolskim, w którym rozpoczęliśmy sprzedaż samochodów marki Fiat, a następnie otrzymaliśmy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów dostawczych oraz ciężarowych marki Iveco, spełniając jednocześnie wymagania techniczne i organizacyjne wynikające z przepisów Unii Europejskiej w zakresie autoryzacji producentów samochodów. Firma nasza wyposażona jest w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt warsztatowy, a zakres usług obejmuje również blacharstwo oraz lakiernictwo samochodów. Zarówno w Borku Wlkp. jak również w Lesznie Klienci nasi mogą korzystać z Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.


Wraz z rozpoczęciem działalności w Lesznie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych Klientów zmieniliśmy wizualizację zewnętrzną obiektu i poprawiliśmy komfort Klienta odwiedzającego nasz salon.


Z dniem 1 września poszerzyliśmy dostępną ofertę Opla o samochody dostawcze tej marki, a od 1 listopada 2008 roku rozszerzyliśmy swą działalność o sprzedaż i serwis znanych na całym świecie samochodów marki Chevrolet.


To jednak nie koniec rozwoju naszej firmy. Od pewnego czasu prowadzimy w Lesznie sprzedaż samochodów dostawczych i ciężarowych Iveco, a w najbliższym czasie planujemy otwarcie nowego salonu i serwisu tej marki o powierzchni 3000m2. Będzie to jeden z najnowocześniejszych salonów Iveco w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług.


 

Do góry